KAYSER |Kayseri Serbest Bölgesi
KAYSER A.Ş.
  • Kayseri’nin iş dünyasına armağanı olan Kayseri Serbest Bölgesi, benzersiz özellikleriyle Türkiye’nin diğer sanayileşen kentlerine de örnek oluyor
  • En Ucuz Maliyetli Arsa Kayseri Serbest Bölgesinde Mersin limanına 320 km, Devlet demiryolları yükleme rampasına 900 metre, uluslararası karayoluna 600 metre, Hava limanına ise 15 km uzaklıkta bulunan Kayseri serbest bölgesi ulaşım ve sevkiyatta da firmalara kolaylıklar sağlıyor.
  • Bugün Kayseri Serbest Bölgesinde çalışmanın ayrıcalığından yararlanan 94 firma 268 milyon dolarlık yatırımlarıyla Türkiye ekonomisi için alın teri dökmektedir.

Altyapı

Bölgemizde altyapı çalışmaları bütün tesislere hizmet verecek şekilde yürütülmektedir.Mevcut yatırım yapan firmaların tamamına her türlü altyapı hizmeti sunulmuştur.

Ayrıca yeni oluşturulan parsellerin de altyapıları hazır hale getirilmiştir. Bu meyan da daha önce yapılmış kanalizasyon şebekesinin iyileştirme çalışmaları yapılmış olup bununla birlikte bölgemize yağmur suyu şebekesi de oluşturulmuştur.

Firmaların ihtiyacı olan ve istedikleri kadar güçte elektrik enerjisi sağlanmış durumdadır. Su şebekesi her türlü ihtiyacı karşılayacak kapasitededir.

Telefon şebekesi bütün parselleri kapsayacak şekilde yer altı olarak hazırlanıp hizmete sunulmuştur.

Arazimizin yapısı itibariyle yolların dolguları yapılıp sıkıştırılmış ve yollar asfalt kaplama ile sağlıklı şekilde kullanıma açılmıştır.

Her türlü altyapı çalışmaları bitirilmiş olduğundan çevre güzelleştirme çalışmaları yürütülmektedir.

Hepsinden önemlisi sanayicimizin üretim maliyetini düşürebilmek için büyük fedakarlıklarla şebeke yapımını tamamladığımız doğalgaz enerjisini Serbest Bölgemiz de hizmete sunmaktan da onur duymaktayız.

Copyright © 2010 KAYSER

Ambar Serbest Bölge Mh. 17.Cd. No:1/2 Melikgazi / KAYSERİ / TÜRKİYE Telefon : + 90 (352) 311 39 88 Fax : + 90 (352) 311 39 87