×
KAYSERİ SERBEST BÖLGESİ 2023 YILI FAALİYET RAPORU YAYINLANDI
KAYSER Kayseri Serbest Bölgesi Kurucu ve İşleticisi A.Ş. 2023 Yılı Kapsamlı Faaliyet Raporu Yayınlandı. 

Kısa sürede bir bir hayata geçirdiği makro projeleriyle Türkiye'nin en gözde serbest bölgesi haline gelen Kayseri Serbest Bölgesi'nde, her yıl geleneksel olarak yayınlanan ve sadece serbest bölgeler açısından değil tüm anonim şirketler açısından da örnek bir çalışma halini alan Kay-Ser A.Ş. yıllık faaliyet raporu, şirket ortaklarının kayıtlı ikamet adreslerine kargo ile tek tek gönderildi.

Kay-Ser A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Doç. Dr. H. Mustafa PALANCIOĞLU, 2023 faaliyet raporunda aşağıdaki görüşlerini ifade etti:

"Değerli Firma Ortaklarımız,

2023 yılı, firmamız KaySer A.Ş. adına önemli başarılar ve değerli deneyimlerle dolu bir yıl oldu. Bu vesileyle, sizlere 2023 faaliyet raporumuzu sunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

Geçtiğimiz yıl, global ekonomik zorluklara, insanlık tarihinin en büyük felaketlerinden biri olan 6 Şubat Kahramanmaraş depremine ve değişen ticaret dinamiklerine rağmen, KaySer A.Ş. olarak kararlı bir şekilde hedeflerimize odaklandık. İlk önceliğimiz, bölge firmalarımıza ve sanayicilerimize daha iyi hizmet sunmak ve onların ihtiyaçlarına en etkin ve en kaliteli şekilde cevap verebilmek oldu. Bu doğrultuda, yatırımlarımızı çeşitlendirmeye, hizmet kalitemizi geliştirmeye ve hedeflediğimiz makro projeleri kısa sürede tamamlamaya önem verdik.

2023 yılında, sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalarak inovasyon ve teknoloji ile alt yapı ve üst yapı tesislerimize yaptığımız yatırımlar sayesinde, bölge firmalarımızın üretim ve tedarik süreçlerini daha verimli ve daha çevre dostu bir hale getirdik. Bu çabalarımız ile hem şirketimiz, hem paydaşlarımız, hem bölge firmalarımız hem de çevremiz üzerinde olumlu bir etki oluşturmasını hedefledik. 

Çalışanlarımız ve yönetim ekibimizle birlikte, KaySer A.Ş.'nin sürdürülebilir büyüme ve rekabet gücünü artırmak için stratejik adımlar attık. Size sunmuş olduğumuz bu faaliyet raporunda iş birliği ve ekip ruhu içinde geçen bir yılın neticesi olarak elde ettiğimiz başarıları paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz.

2023 faaliyet raporumuz, şeffaf bir şekilde şirketimizin mali performansını, operasyonel başarılarını ve gelecek vizyonunu ortaya koymaktadır. Bu belge, güçlü bir geçmişten gelen deneyimle şekillenmiş, geleceğe umutla bakan bir şirketin hikayesi olmuştur.

Tüm çalışma arkadaşlarımıza, firma ortaklarımıza ve bölge firmalarımıza gösterdikleri destekler için teşekkür ediyor, 2024 yılında da hep birlikte daha büyük başarılar elde etme gayretlerimizi sürdüreceğimizi ifade ediyorum."

2023 yılı faaliyet raporumuzu aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Saygılarımızla