×
2023 YILI KAYSER A.Ş. İÇİN PROJE YILI İLAN EDİLDİ
Kayseri Serbest Bölgesi, KaySer A.Ş. öncülüğünde tarihi bir yıl geçirdi. Şirket, 2023 yılını "Proje Yılı" ilan ederek, bölgedeki makro projelerin hızla tamamlanmasını sağladı. KaySer A.Ş. çalışanları, yoğun bir tempoda oldukça geniş bir proje sahasında çalışarak bölgeye önemli katkılar sağladılar.

Yeni Nizamiye çalışmalarından alt yapı projelerine, bölge içi yol-parke çalışmalarından atık su arıtma yatırımlarına kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren KaySer A.Ş. ekipleri, titizlikle ve özveriyle çalışarak projeleri tamamladılar. Şirketin kurumsal ve şeffaflık ilkesi gereği, tüm faaliyetler Bağımsız Denetim Hükümleri ve Gümrük Uygulamalarına uygun şekilde yürütüldü.

Yıl boyunca bölgedeki projeler ve T.C. Ticaret Bakanlığı ile yapılan protokoller kapsamında sürdürülen faaliyetlerde, 828 talep ve 2742 farklı kalemde ürün/hizmet alımı gerçekleştirildi. Bu alımlar için 35 farklı sektörden 384 firma ile çalışıldı ve ihale/teklif toplama usulüne uygun olarak süreçler titizlikle yönetildi. Ayrıca, ger bir satın alma işlemi için detaylı ve şeffaf raporlar tutuldu ve dosyalandı. satın alımları ve bağımsız denetim süreçlerini ilgilendiren 2.628 set (15.000 üzeri tekil evrak) dosyalanarak düzenlendi.

KaySer A.Ş. Yönetimi, projelerin her aşamasını yakından takip ederek tedarik ve gümrük süreçlerini şeffaf bir şekilde yönetti. Tüm bu projelerin imalatları sürdürülürken bölge içinde de herhangi bir hizmet aksaklığına sebep olunmadı.

Bu başarılı yılın ardından, KaySer A.Ş. Yönetimi, 2024'e daha da güçlü ve hazır bir şekilde girmeye hazırlanıyor. Şirketin bölgedeki projelerdeki başarısı, Kayseri Serbest Bölgesi'nin ekonomik ve altyapısal açıdan daha da güçlenmesine katkı sağlayacak.