×
KAY-SER A.Ş.'DEN BÖLGE FİRMALARINA KESİNTİSİZ HİZMET
Kayseri Serbest Bölgesinde makro proje çalışmaları devam ediyor. Bölge firmalarımıza önemli katkılar sağlayacak ve bölgemizi ileriye taşıyacak projelerimiz kapsamında, imalatı süren yeni gümrük kapısı inşaatı ve bölge içerisinde çeşitli noktalarda devam eden alt yapı çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir. 

İnşaat çalışmalarına ve proje bazlı duraklatılmalara bağlı olarak firmalarımıza önceden bilgi sağlamak suretiyle zaman zaman kesilme durumu yaşayan içme suyu ve elektrik şebekesi hatlarındaki çalışmaların bölge firmalarımızı ve bölge çalışanlarını etkilememesi için KAY-SER A.Ş. çalışanları gece-gündüz demeden Pazar günü dahi süren fazla mesai ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir taraftan inşaatı devam eden yeni üretim tesisleri için su ve elektrik hatları yapımı sürerken, bir taraftan tesislerindeki elektrik şebekesi, trafo ve benzeritesislerde bakım, onarım, yenileme yapan firmalarımızın taleplerine de hızlıca karşılık verilmektedir. Ayrıca zaman zaman çalışmalar sebebiyle altyapıda meydana gelen arızalara da hızlıca müdahale edilmektedir.

Kayseri Serbest Bölgesini hergün, bir öncekinden daha ileri götürmek gayesiyle sürdürdüğümüz yoğun çalışmalarımızın şehrimize ve bölge firmalarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.