×
KAYSER A.Ş. YÖNETİMİ, KASBİAD TARAFINDAN DÜZENLENEN KAYSERİ SERBEST BÖLGE İŞBİRLİĞİ VE İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI
KaySer A.Ş. yönetimi, Kayseri Serbest Bölgesi'nin daha ileri noktalara taşınması için yürütülen çalışmalara katkı sağlamak amacıyla KASBİAD (Kayseri Sanayici ve İş İnsanları Derneği) tarafından düzenlenen işbirliği ve istişare toplantısına katıldı. Toplantıya KaySer A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. H. Mustafa PALANCIOĞLU ve diğer yönetim kurulu üyeleri ile KASBİAD temsilcileri iştirak etti.

Başkan PALANCIOĞLU'nun yaptığı değerlendirmede, Kayseri Serbest Bölgesi'nin bölgenin üretim gücünün öncüsü olduğunu ve daha ileri seviyelere taşınması için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Toplantıda, bölgede faaliyet gösteren yatırımcı sanayicilere sürdürülebilir kârlılık kazandıracak yatırımlar ve projeler üzerine görüş alışverişi yapıldı.

Başkan PALANCIOĞLU, son yıllarda gerçekleştirilen çalışmalarla bölgenin belirli bir noktaya getirildiğini ifade ederek, Kayseri'nin ihracatının yüzde 25'ini Serbest Bölge'nin sağladığını vurguladı. Ayrıca, Başkan PALANCIOĞLU, görev süresi boyunca bölgeye yapılan gelir artırıcı çalışmalara da değindi ve GES, atıksu arıtma tesisi genişletme, kiralanabilir yeni hangarlar, yeni yollar ve yeni Gümrük Giriş Kapısı gibi projelerin hayata geçirildiğini belirtti.

Toplantıya katılanlara teşekkür eden Başkan PALANCIOĞLU, şehir ve bölgedeki ticari fırsatların daha da geliştirilmesi için iş birliklerinin güçlendirilmesine yönelik projelerin devam edeceğini ifade etti.