KAY-SER AŞ 2016 YILI OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

2016 yılı olağan genel kurulu KAY-SER AŞ yönetim kurulu başkanı sayın MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, önceki dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız sayın TANER YILDIZ , hükümet komiseri ve kıymetli ortaklarımızın katılımlarıyla 27 MAYIS 2017 günü SAAT 13:30 da yeni açılan Kayseri  Serbest  Bölge Konferans Salonunda gerçekleşti.

Divan başkanlığını Yılmaz Büyüknalbant’ın yaptığı ve Kayseri Serbest Bölgesi Sanayicileri ile yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği genel kurulda Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve 2016 yılı bilançosu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Toplantıda konuşma yapan sayın Dr. Memduh BÜYÜKKILIÇ  “Türkiye'nin en büyük ve en ucuz serbest bölgesi olma özelliğini taşıyan Kayser atılacak bu adımlarla birlikte gerek ülke ekonomimiz gerekse şehrimiz ekonomisine çok büyük katma değer sağlayacak bir konum ve duruma gelecektir.Bütün bu çalışmaları yapmamız da bizlere destek olan Cumhurbaşkanımız, hükümetimiz ve üyelerimize teşekkür ediyor genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.Dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız’da genel kurulda bir konuşma yaparak  Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç ve ekibine gösterdikleri gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Yapılan genel kurul neticesinde belirlenen yönetim kurulu şu şekilde oldu

KAYSER AŞ Yönetim Kurulu Üyeleri

BASKAN                                          - MEMDUH BÜYÜKKILIÇ

BAŞKAN YARDIMCISI               -TİCARET ODASI

BAŞKAN YARDIMCISI               -SANAYİ ODASI

BAŞKAN YARDIMCISI               -METİN KANTARCI

NECMETTİN BAKTIR                -ÜYE

MUSTAFA İNCETAN                   -ÜYE

HALİT KARSLIOĞLU                 -ÜYE

MAHMUT ÖZBIYIK                     -ÜYE

MEHMET İLGÜ                             -ÜYE

İBRAHİM USTAOĞLU                -ÜYE

BERNA İLTER                               -ÜYE

İlgili Videolar

  • Paylaş: