Ak Parti Kayseri Millet Vekilleri Sayın Hülya Atçı Nergis ile Sayın İsmail Tamer ve Ak Parti İl Teşkilat mensupları Kay-Ser Kayseri Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi Aş yönetim kurulu başkanı sayın Dr Memduh Büyükkılıç'ı serbest bölgede makamında  ziyaret etdiler. Kay-Ser Aş yönetim kurulu üyeleri sayın Berna İlter ve Necmettin Baktır'ın da katılım gösterdiği ziyaretde serbest bölgede sanayilere daha iyi hizmet ve imkan sağlamak için neler yapılabilirin istişaresi yapıldı.
Sayın Memduh Büyükkılıç "Türkiye'nin en büyük ve en ucuz serbest bölgesi olan Kayseri Serbest Bölgesi olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla yakın zamanda hayata geçirilecek olan yerli ve milli otomotiv üretiminin Kayseri'de yapılması için tüm imkanlarımızı seferber ettiğimizi vurgulayarak, milletvekillerimizden destek istedi".
Kay-Ser Aş. olarak Çin ile yürüttüğümüz İpekyolu e-ticaret projesi ve diğer faaliyetlerimiz hakkında da milletvekillerimize bilgiler verilerek bu kapsamda serbest bölgeye daha fazlı sanayici/yatırımcının beklendiği belirtildi.